O Projekte

Projekt IN TOWN ponúka svojím obyvateľom pokojné bývanie v uzavretom komplexe rodinných dvojdomov v tichej časti Podunajských Biskupíc.

Mestská časť Podunajské Biskupice je situovaná v okrese Bratislava II. Nachádza sa vo východnej časti mesta, južne od mestských častí Vrakuňa a Ružinov. Podunajské Biskupice  rozlohou 42,5 km²  sú najväčšou mestskou časťou hlavného mesta Bratislavy a so svojimi cca 24 tisíc obyvateľmi patrí medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce mestské časti.  Kvalitná občianska vybavenosť je pre túto štvrť samozrejmosťou, v okolí sa v pešej dostupnosti nachádzajú – obchody (Kaufland, Billa, Lidl aTesco), základná škola, lekáreň, zástávky MHD. Centrum mesta je ľahko dostupné nielen verejnou dopravou, ale aj autom vďaka blízkemu napojeniu na hlavné dopravné tepny Bratislavy.

Areál IN TOWN tvoria štyri rodinné dvojdomy v kvalitnom nízkoenergetickom prevedení s vlastnou záhradou. Komplex rodinných dvojdomov je situovaný v tichej lokalite Podunajských Biskupíc.

Všetky rodinné domy pozostávajú z dvoch štvorizbových bytov s vnútornou úžitkovou plochou 101,34 m2 plus 3,04 m2 balkónom a s vlastnou záhradkou pri dome s výmerou od 111 m2.

Parkovanie je pre obyvateľov komplexu In Town zabezpečené parkovacími miestami nachádzajúcimi sa pred každým z domov. Ku každému dvojdomu patria dve vyhradené parkovacie státia pred domom.

Cieľom projektu je zabezpečiť jeho obyvateľom pokojné tiché bývanie v rodinnom dvojdome s nízkymi nákladmi spojené so všetkými bonusmi bývania v meste.

Autorom architektonického návrhu je Ing. arch. Dana Drábeková.

Autorom projektu stavby je projekčný ateliér Drábek – Drábeková, drabek@nextra.sk.

Vizualizácie a videoprezentáciu a webstránku spracoval Ing. arch. Mário Budinský .